Şubat Ayında Piyasa Sürülecek PS4 Oyunları 2019

8-Bit Hordes

Gerçek zamanlı strateji oyunu, aynı zamanda birden fazla ortam barındıran bu oyun herkesin anlayabileceği kadar kolay tasarlanmış.Kaynaklarını topla, inşa et ve rakiplerini yen.

Bombfest

Bombfest siz ve üç arkadaşınız için fizik tabanlı bir parti oyunu.Yeni karakterleri, bombaları ve kıyafetleri ele geçirin.Sonuna kadar dayanan kişi siz olun.

Dead Land VR

Korkularını yenmeli ve zombilere karşı kendinizi savunma hatta onları yenmelisiniz.Kurtulmaya giden yolda sessiz bir şekilde ilerlemeli ve ele geçirdiğiniz farklı silahlarla ölü düşmanlarınızı bir kez daha öldürmelisiniz.

Drowning

Drowing lise çağlarında ve depresyonda olan bir gencin içindeki kötü hislerle nasıl başa çıkmayı öğrendiğini hikayesini anlatacak.

Genesis Alpha One

Yıldızlar arası düşmanlarınızı yenin, uzay araçları inşa edin ve kullanın ve kaynaklarını uzaylılardan koruyun.Çünkü bu oyundaki amacınız uluslararası bir öncü olmak.

Goodbye Deponia

Deponia serisinin üçüncüsü.Daha fazla kaosla karşınızda.The Organon Deponia’nın boşaltılmasına karar vermiş,Goal ortadan kaybolmuş ve anti-kahraman Rufus hala sahnede.

NightCry

NightCry sizi rahatlatıcı ve dinlendirici bir yolculuğa çıkarıyormuş gibi görünüyor ama olabilir ama asıl kararı gece olunca vermelisiniz.Çünkü kabus gece başlıyor.

TrainerVR

TrainerVR fizik tabanlı bir tren inşa oyunu.En basit yapılardan en komplike olanlara kadar devam etmeniz mümkün.Eğer ellerinizi kullanmaktan hoşlanıyorsanız VR dünyasına hoş geldiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir