PS5 Oyun Fiyatları ne kadar olacak ?

Evet resmi olmasa da 2020 yılın sonunda Sony Playstation 5 oyun konsolunu çıkaracak gibi duruyor, bütün basın ve youtube videolarının haberleri bu yönde. Peki ya PS5 Oyun fiyatları ne kadar olacak ?

Resmi olmasa da bizim düşüncemiz PS4 Oyun fiyatları ile aynı olması yönünde, şu an yeni çıkan ps4 oyun fiyatları 250 ile 350 TL arasında, PS5 oyun fiyatlarıda çok farklı olmayacak , fiziksel oyunlar yine aynı şekilde PS5 Oyun takas sistemi ile takas edilecek.

Ek olarak oyun fiyatlarında Avrupa ve Amerika ile neredeyse aynıyız fakat birim fiyatı üzerinden oyunların pahalı olduğu su götürmez. Eğer birim olarak düşünürsek;

“Avrupa da aylık ücretin 2000 birim ve Türkiye’de aynı şekilde 2000 birim olduğunu düşünün, ama diğer hesap ise yeni oyun Avrupa’da 70 Birim olurken bu rakam Türkiye’de 300 birim oluyor.” yakın zamanda fiyatların ucuzlamasını umuyoruz.

Oyunları dükkan ve mağazalardan almak yerine, Son kullanıcılar için ücretsiz PS5 Oyun Takas ve Alış-Satış platformu Uygulaması AppStore’dan deneyebilirsiniz. Buradan indirebilirsiniz.

Sizce Oyun Fiyatları ne kadar olur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir