Days Gone Satın AL! Peki Fiyat nedir, Sıfır mı almalı yoksa ikinci el mi beklemeli ?

Evet PS4 Days Gone oyun çıkış Tarihi 26 Nisan 2019 , Oyunun Tasarımcısı Eric Jensen ve Geliştirici: SIE Bend Studio. Days Gone Sony Exclusive olarak sadece ve sadece Playstation için üretilen bir oyun eğer daha önce trailer veya gameplay videolarını seyrettiyseniz Last Of Us havasını hissedeceksiniz. Seyretmeyenler için aşağıda bir kaç video ekliyoruz.

Yeni Oyunların çıkması her zaman bizi mutlu etmekte evet fakat fiyat konusu satın almadan önce her zaman bizi düşündürmekte. Yeterince heyecan yapmış isek hemen Sıfır oyun satı alıyoruz eğer var ise eski oyunlarımız ile takas yapıyoruz ama son çare ise biraz bekleyip ikinci el oyunların gelmesini beklemekte.

Hemen Tahmini PS4 Oyun Days Gone Satış Fiyatlarını belirtelim : Sıfır oyun yaklaşık 260 Tl ile 300 TL arasında olacaktır, buy durumda ikinci el satış fiyatı ise 200 TL ile 220 arasında olması beklenebilir. Elinizde bulunan yeni PS4 oyunları ile Mesela çıktığı zaman Mortal Kombat 11 ile Takas 100 TL gibi bir farka yapılabilir diye düşünüyoruz. Bekleyip görelim 🙂

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir