Çocuklara ve Evli Çiftlere Göre Playstation 4 Oyunları Listesi

Bazen Playstation 4’ü tek kişi olarak oynamak çok sıkıcı gelebilir. Belki de oğlunuz veya kızınız sizinle oyun oynamak istiyor ancak sizdeki oyunların çoğu karanlık veya kanlıysa oynamak istemeyebilirsiniz. Eğer ki bu tarz oyun arıyorsanız buyrun listemize bakabilirsiniz. Aşağıda olan oyunlar dışında araba yarışı oyunlarını da tabii ki tercih edebilirsiniz.

Litte Big Planet 3

Sumo Digital’in yapmış olduğu, çok başarılı bir yapım olan Little Big Planet 3’ü tavsiye ederiz. Oyuna gelen 3 yeni karakter ile birlikte co-op oynanışı daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

littlebigplanet-3-screen-05-ps4-us-06jun14

Rayman Legends

Rayman’de aynı Little Big Planet gibi bir platform oyunudur. 2D platformun efsanesi haline gelen Rayman serisini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

living-room-home-wall-decoration-fabric-font-b-poster-b-font-font-b-rayman-b-font

Knack

Biraz platforum öğeleri, biraz da aksiyon içeren oyun Knack’te rahatlıkla eğlenerek oynayabilirsiniz. İlk çıkış oyunlarından olan Knack grafik anlamında bekleneni tam karşılamasa bile hala günümüzde oynanabilir.

knack-001

Minecraft Playstation 4 Edition

Bir PC efsanesi haline gelen yapım şimdi Playstation 4’lerimize de konuk oldu. Üstelik kolay crafting modu ile beraber daha da oynanabilir hale geliyor.

minecraftps4_featuredimage_vf1

Lego Serisi

Hafif çocuksu aksiyona sahip olan seriyi sadece çocuklar değil yetişkinler bile rahatlıkla oynayabilir. PS4’teki Lego serisine ait oyunlar; Lego Marvel Super Heroes, The Lego Movie Video Game, Lego The Hobbit, Lego Batman 3: Beyond Gotham, Lego Jurassic World, Lego Marvel’s Avengers ve Star Wars’ın son fimine ait olan Lego Star Wars: The Force Awakens’ı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

lego-movie

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Ucuz Konsol Oyun Mağazası Kapat