BROTHERS TALES OF TWO SONS PS3 VE XBOX MACERA OYUNU

 

Bu hikaye odaklı macera oyunları ile Starbreeze Studios ilişkilendirmek yok. Heck, Riddick, The Darkness, ve Syndicate The Chronicles of içeren bir özgeçmiş ile, herhangi bir Starbreeze ürün cesur, şiddet first-person shooter olması gerektiğini varsayarak için affetmiş olurdum. Kardeşler: İki Sons A Tale sadece radikal stüdyo soyunu değiştirmek için ayarlanmış görünüyor, ama ben Yolculuk beri gördüğüm en iyi indirilebilir başlığı olabilir. Hangi Fable görünüyor ve Yolculuk ve Fable arasında bir haç gibi hissediyor çünkü, uydurma … ama değil: Yolculuk.

brothers-konsoloyun1

“Ben yeni bir şey her zaman olur bir kitap olarak, bir masal olarak Brothers görmek,” yaratıcı yönetmen ve ödüllü yönetmen Josef Fares, hevesli bir oyun ve üç yıl Starbreeze de kendi vatandaşlarının için proje getirdi İsveç ikamet diyor önce.

brothers-tales of two sons konsoloyun4
Kendi hasta babası için bir çare – Xbox Live Arcade, PSN ve PC önümüzdeki bahar Out, Brothers bir fantezi ile iki genç kardeş, “Hayat Su” arayışı içinde ortaçağ-renklendirilmiş arazi kontrol bir tek oyuncu görevdir . Genç çocuk daha yaramaz iken ağabeyi daha olgun. Örneğin, basketbol derme çatma bir oyunu oynarken bir kasabasında bir genç kız yaklaşım. Big brother topu kapmak ve çember aracılığıyla vuruyor. Iyi, o açılır olacak yakındaki bir için onu yol ise küçük kardeşi, diğer taraftan, daha sonra topu kapmak ve. Kız kötü ruhlu hareket sonucunda ağlıyor.

brothers-tales of two sons konsoloyun

Tabii ki, her zaman bir kasabasında basit bir NPC etkileşimleri olmayacaktır. Vahşi, size saman balyaları bir bolluk ortasında bir alanda çalışan bir büyük, saldırgan köpek tarafından kayma gerekir. Bir çocuk ıslık diğer gelişmeler ise: Sizin tarafınızdan almak için eylemleri alternatif bir zorunluluktur. Daha sonra, bir asma köprü sadece dev bir hamster tekerleği üzerinde çalıştırarak düşürülebilir, siz hareket durdurmak, köprü geri yükseltir. Yani, tekerlek üzerinde küçük kardeşi koymak hakkında koyun freze sürünün bir pick up, karşısında büyük kardeşim yürümek gerekir, daha sonra diğer tarafa dönün ve her iki genelinde devam böylece tekerlek koyun koyun köprü ve bir sonraki alana.
Brothers sahne Masal anımsatan biraz – ve bu iyi bir şey.

Kontrol şeması basit:. Sol thumbstick eski LT/L2 ile kardeşi yalnız olmak, sağ sopa ve RT/R2 genç kardeş için aynı şeyi yaparken, “etkileşim” düğmesi-tüm yakalamak yönlendirmesi Akıllı kamera çalışması sayesinde, büyük kardeşim hemen hemen her zaman ekranın sol tarafında ve sağ tarafta genç şarjla tutulur – onların yerlerini değiştirmek için çok çalışmak gerekecek. Bir strummy, akustik gitar müziği fantezi sesi ayarlamak yardımcı olur, ve diğerleri ile etkileşim halindeyken, sadece hiç kendi anlamsız dil duyarsınız; hiçbir şekilde diyalog yok. Ayrıca bir oyun oynuyorsanız olduğunu hatırlatmak için bir on-ekran arayüzü var yardımcı olur.

brothers-tales of two sons konsoloyun2

Ya da daha kötüsü, tamamen kötü bir fikir (John Woo): bir kez, bir video oyunu projede bir film yönetmeni katılımı bir halkla ilişkiler dublör (Steven Spielberg bakınız) değildir. Ücretler Brothers konusunda ciddi sadece ölü değil, ama doğru yolda gibi görünüyor. Bu temel oyun örnekler Yılın malzemenin Oyun gibi ses olmayabilir, ama bu nokta.

brothers-tales of two sons konsoloyun1
Kardeşler olarak sanat tarzı büyüleyici – Fable biraz anımsatan.

Yolculuk gibi, Brothers bu bulmaca veya oyun mekaniği hakkında olduğu gibi ekranda neler olup bittiğini için duygusal tepki ile ilgili olarak fazla. Bu anlamda bir macera oyun, zor olması gerekiyordu değil. Bu sadece onun 3-4 saat boyunca deneyimli olması gerektiği. Ve bu bir boşluk karşısında sen ve kardeşin atmak için bir trol ikna ya da sadece bir bankta boş boş oturan, bu mesafe içinde muhteşem dağ hayran ister, indirilebilir oyun hizmetleri ödemesiz için bugüne kadar en ilham verici ve ilgi çekici öykülerinden biri yakında tırmanmaya olacak.

Bana bu şekilde koyalım: Ben sadece ganimet daha önceki bilgisi olmadan absorbe şey biraz söylemek bir şey, çünkü Brothers, aslında bir oyun hakkında söylemek istemiyorum son derece nadir bir durumdur. Ben eylem Brothers çok daha gördüm olmasına rağmen, tam olarak neden, ben burada durdurmak için gidiyorum. Bu senin iyiliğin için olduğunu, güven bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Ucuz Konsol Oyun Mağazası Kapat