Hideaki Itsuno, Yeni Oyununu Bir Türlü Duyuramıyor

Devil May Cry 2-3-4 ve Dragon’s Dogma gibi oyunların yönetmeni Hideaki Itsuno, uzun süredir gizli bir projenin üzerinde çalışmakta.

2017’ye yeni girdiğimiz sıralarda, twitter üzerinden hayranlarına mutlu yıllar dileyip, bu sene içerisinde yeni bir oyun duyuracağını söylemişti. E3 ve Gamescom’u boş geçince de gözler Tokyo Game Show’a çevirilmiş ama yine hiçbir şey duyurulmamıştı.

Eylül ayında Twitter üzerinden “Tokyo Game Show’da bir şeyler duyurmadığım için özür dilerim. Projem güzel bir şekilde ilerliyor, lütfen biraz daha bekleyin.” diye paylaşım yapan Itsuno’dan tekrar haber beklenmeye başladı. Ama 4 ay daha geçip 2017 sonlandığında bile hala yeni bir duyuru gelmemişti. Ve böylece Itsuno bir kez daha Twitter’a sarılarak “Geçen yıl yeni projemi sunamadığım için özür dilerim. Proje zirveye ulaştı. Harika bir oyun yapıyorum lütfen bekleyin” diyerek paylaşımda bulundu.

Hideaki Itsuno’nun yeni projesinin ne olduğuyla alakalı kesin hiçbir şey olmamakla beraber, en büyük iki teori Devil May Cry 5 veya Dragon’s Dogma 2 olduğu yönünde. Kişisel tercihim kesinlikle Devil May Cry 5’ten yana olsa da, Dragon’s Dogma’nın da büyük bir hayranı olarak devamını görmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Ucuz Konsol Oyun Mağazası Kapat